Sportos virágkarnevál
Táncoló „kenguruk”, bringások sárga pólóban, szurkolók elektromos virágkocsin – egyedi ötletekkel indult a Debreceni Egyetem a karneválon.
Videón a különleges épületvetítés
Két este gyönyörködhettek az érdeklődők öt művész egyedülálló 3D-s vetítésében a Debreceni Egyetem Főépületén. Aki lemaradt róla, most pótolhatja!
Elismerések a nemzeti ünnepen
Az államalapítás évfordulóján rangos kitüntetéseket vehettek át idén is a Debreceni Egyetem oktatói és dolgozói.
19 Aug
Életre kelt a Főépület
Több ezren csodálták az öt művész egyedülálló panorámavetítését a Debreceni Egyetem Főépületének homlokzatán.
19 Aug
Születésnapi ökológiai konferencia
Köhler Mihály kutatómérnök 85. születésnapja tiszteletére tartottak jubileumi tudományos tanácskozást a Böszörményi úti campuson.
18 Aug
Jubiláló gólyatábor
Tizennégy kar, több mint kétezer gólya, hatszáz szervező és megannyi élmény – lázasan készülődnek a szervezők az idei gólyatáborra.
18 Aug
Módosul a parkolási rend
A Farmer Expo szakkiállítás idejére változik a közlekedési és parkolási rend a Debreceni Egyetem Böszörményi úti Campusán.
17 Aug
Hallgatóink sikerei az olimpián
A Debreceni Egyetem mindkét olimpikonja a 13. helyen végzett Rióban. Risztov Éva és Papp Márk is a 10 km-es nyíltvizi úszásban bizonyított.
17 Aug
Elismert ifjú tudósok
Újabb kitüntetéses doktorokat avatnak a Debreceni Egyetemen. A hazai felsőoktatási intézmények között itt adták át a legtöbb aranygyűrűt.
16 Aug
Karnevál: csak sportosan, fiatalosan!
Idén a Kenguru Tánc Sportegyesület csaknem 100 fős tánccsoportja kíséri a Debreceni Egyetem virágkarneváli kompozícióját.

v1.0-alpha95