Debreceni professzor - egri díszdoktor
A régi magyar irodalom kutatása területén végzett kiemelkedő munkásságáért, és az egri Eszterházy Károly Egyetemért végzett áldozatos munkájáért díszdoktorává avatta az intézmény Bitskey Istvánt, a Debreceni Egyetem professor emeritusát.
Dr. Bitskey István díszdoktorrá avatása
Dr. Bitskey Istvánt díszdoktorrá avatták az Eszterházy Károly Egyetemen 2017. november 16-án

Videók

yoUDay 2017
Debreceni Egyetem

21 nov
A kanyaron túl című magyar filmet láthatják az érdeklődők a Mentálhigiénés Filmklub soron következő előadásán.
21 nov
Folytatódnak a Világjáró Klub programjai a Debreceni Egyetem Klinikai Központ, valamint a Közművelődési Titkárság és Szervezési Iroda rendezésében. Szücs Sándor: Utazás Vlagyivosztoktól a Bajkál-tóig a Traszszibériai vasúton címmel tart előadást.
21 nov
Folytatódik a Lélekmelengető koncertsorozat a Debreceni Egyetem Egyetemi és nemzeti Könyvtár szervezésében.
20 nov
A tavalyihoz hasonlóan idén is Nemzetközi Kézilabda Kapusedzői Konferenciát rendez a Debreceni Egyetem Sporttudományi Oktatóközpontja.