Videók

yoUDay 2017
Debreceni Egyetem

16 jan
„Citius, Altius, Fortius, avagy sportpszichológia a gyakorlatban” címmel Kiss Brigitta, a Debreceni Egyetem Pszichológiai Intézetének pszichológus, sport-pszichodiagnoszta jelöltje tart előadást a Science Café idei első rendezvényén.
16 jan
„Családközpontú szülészet megteremtése a Női Klinikán” címmel tudományos ülést rendez Szeverényi Péter 70. születésnapja alkalmából a Debreceni Egyetem Általános Orvostudományi Kara és a Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika.
15 jan
Idén - első alkalommal - a Debreceni Egyetem Egyetemi és Nemzeti Könyvtára rendezheti 34 ország csaknem 100 szakemberének részvételével az Open Access Infrastructure Research in Europe (OpenAIRE) nemzetközi tanácskozását.
15 jan