Tanulni egy életen át
Idén a Debreceni Egyetem ad otthont április 19-20. között a MELLearN – Felsőoktatási Hálózat az Életen Át Tartó Tanulásért Egyesület éves vándorkonferenciájának.
Bővülő orosz kapcsolatok
Közös kutatómunka, hallgatói és oktatócserék is megvalósulhatnak a jövőben, köszönhetően annak az együttműködési megállapodásának, melyet szerdán kötött a Debreceni Egyetem és a Rosztovi Állami Gazdaságtudományi Egyetem Csehov Intézete.

Videók

yoUDay 2017
Debreceni Egyetem

23 ápr
Debreceni Egyetem Ihrig Károly Gazdálkodás- és Szervezéstudományok Doktori Iskola Doktori Workshop-ot rendez a doktoranduszok, doktorjelöltek, fiatal és tapasztalt kutatók publikációs tevékenységének elősegítésére.
23 ápr
A Belgyógyászati Intézetének elmúlt 5 éves tevékenységét mutatja be tudományos tanácskozás keretében a Debreceni Egyetem Általános Orvostudományi Kara.
23 ápr
Videokrácia (videóuralom/médiaország) címmel szervezi meg idei szakhetét április 23–25. között zajló a Debreceni Egyetem Kommunikáció- és Médiatudományi Tanszéke.