Gyere a BTK-ra

DExpo Nyílt nap a Debreceni Egyetemen 2018. november 21-22-én.

A Bölcsészettudományi Kar standja minden érdeklődőt szeretettel vár a Főépület Díszudvarán.

DExpoAz esemény facebook oldala friss hírekkel: https://www.facebook.com/events/2202802579974064/permalink/2211289209125...

A Bölcsészettudományi Kar impozáns környezetben, a Debreceni Egyetem Főépületében vár titeket 16 alapszakkal, valamint 11 osztatlan tanárszakkal.
A Bölcsészettudományi Kar nyelvi képzései évek óta a világ 200 legjobb nyelvi képzései közé tartoznak. A Kar 6 akadémikusa, 25 professzora és közel 180 tudományosan minősített oktatója munkájának eredményeként végzett hallgatóink a tudományos életben és a tanári pályán is kimagaslóan szerepelnek. A bölcsészet- és társadalomtudományok szemléletmódját jó idegen nyelvtudással sikeresen használhatod fel a munkaerőpiac számos területén.

A több, mint 100 éves debreceni bölcsészkar hosszú távra gondolkodik,
ezért a befektetés már rövid távon is megtérül!

BTK-t népszerűsítő kisfilmek

Frissítés dátuma: 2018.11.05.