GYIK#13 - Hogyan kérhetek tantárgy felvételt vagy törlést?

A hallgató a tárgyak felvételéről, törléséről szabadon rendelkezhet a félév első két hetében. A kurzusfelvétel és -törlés a harmadik hétben csak kivételes esetben, eljárási díj (kurzusfelvétel esetén 1500 Ft, kurzustörlés esetén 3000 Ft) fizetése ellenében módosítható a Tanulmányi Osztályon keresztül. A kérelem jogosságát kurzusfelvétel esetén és fizetős kurzus törlése esetén az oktatóval le kell igazoltatni!
Felvett kurzust csak a félév harmadik (beleértve a regisztrációs hetet) hetének végéig (péntek 12.00 óra) beadott kérelem alapján törlünk!
Kérjük, gondolják át jól minden félév elején, mit vállalnak, és mit tudnak teljesíteni, mert ha a felvett kurzust mégsem teljesítik, az egyrészt rontja az ösztöndíj kreditindexüket, másrészt a nem teljesített kreditek miatt a következő aktív vagy passzív félévben térítési díjat fizetnek (1700 Ft/kredit).
A nyomtatvány letölthető a kari honlapról. A nyomtatványok neve: Tantárgy- és kurzusfelvételi kérelem, Tantárgy- és kurzustörlési kérelem.

Frissítés dátuma: 2019.01.03.