Külföldi oktatók találkozója a BTK-n
Kötetlen baráti találkozó keretében köszönték meg a Bölcsészettudományi Karon dolgozó külföldi oktatók munkáját a december 13-án rendezett házi ünnepségen.
Adventi készülődés

Videók

yoUDay 2017
Debreceni Egyetem

20 dec
„A kémián innen, a kémián túl” címmel Herczegh Pál 70. születésnapja alkalmából szervez tudományos ülést a Debreceni Egyetem Gyógyszerésztudományi Kar Gyógyszerészi Kémia Tanszéke és az MTA DAB Kémiai Szakbizottsága.
19 dec
„De lelkem Isten megnyitá" – A köztünk élő Arany János címmel rendez emlékkiállítást a Déri Múzeum.
18 dec
A közelgő ünnepek alkalmából karácsonyi koncertet rendez a Debreceni Egyetem Közművelődési Titkárság Kulturális és Szervezési Iroda.
18 dec
Karácsonyköszöntő tartalmakkal jelentkezik az Alzheimer Café, amelyben Kmetti Béláné szociálpolitikus tart előadást „Az elfogadás ” címmel.