Kari Tudományos Diákköri Konferencia

Kedves TDK-ázó Hallgatók! Kedves Témavezető Kollégák!

A kialakult helyzetre való tekintettel a Bölcsészettudományi Kar Tudományos Diákköri Tanácsa úgy döntött, hogy az eredetileg 2020 tavaszára tervezett Kari Tudományos Diákköri Konferenciát 2020. őszre halasztja.

Az Országos Tudományos Diákköri Tanács döntésének értelmében a jelen félévben várhatóan abszolutóriumot szerző - végzős - hallgatók is részt vehetnek az őszi kari konferencián, ahol nevezési jogosultságot szerezhetnek a 2021. tavaszi országos konferenciára.

Arra buzdítjuk a tudományos diákköri tevékenység iránt érdeklődő hallgatóinkat, hogy a nyári és az őszi hónapokban is folytassák kutatásaikat, hogy minél magasabb színvonalú pályamunkával vehessenek részt a kari és országos konferenciákon.

2020. április 17.                                                                                                                                                                                                    dr. Pete László

elnök

DE BTK Tudományos Diákköri Tanács