Bejelentkezés

Eseménynaptár
Október 2016
H K Sz Cs P Sz V
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
November 2016
H K Sz Cs P Sz V
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
December 2016
H K Sz Cs P Sz V
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Január 2017
H K Sz Cs P Sz V
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Február 2017
H K Sz Cs P Sz V
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
Március 2017
H K Sz Cs P Sz V
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Április 2017
H K Sz Cs P Sz V
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Május 2017
H K Sz Cs P Sz V
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Június 2017
H K Sz Cs P Sz V
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Július 2017
H K Sz Cs P Sz V
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Augusztus 2017
H K Sz Cs P Sz V
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Szeptember 2017
H K Sz Cs P Sz V
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Október 2017
H K Sz Cs P Sz V
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

A kar


Dékán, dékánhelyettesek: Dékán Dr. Papp Klára
Gazdasági és pályázati dékánhelyettes Dr. Csoba Judit
Oktatási dékánhelyettes Dr. Forisek Péter
   
     
Igazgatási osztály: Osztályvezető Dr. Nemes Zoltánné
Gazdasági előadó Wutsch Anna
Előadó Hajdu Simkó Judit

Ügyvivő-szakértő

Jakab Melinda

PhD-ügyintézés

Dr. Szendrei Ákos

   
     
Tanulmányi osztály: Osztályvezető Bartáné Kustár Katalin
Évfolyamfelelős (MA, OMA, SI, FOSZK), nyilvántartás, iktatás, postázás Bertalan Ibolya
Évfolyamfelelős (BA, E) Liptai Dóra Judit
Neptun-felelős Várhegyi László Tibor
     
Szervezeti egységek:   Intézetek:  
-Angol-Amerikai Intézet  
-Filozófiai Intézet  
-Germanisztikai Intézet  
-Magyar Irodalom- és Kultúratudományi Intézet  
-Magyar Nyelvtudományi Intézet  
-Nevelés- és Művelődéstudományi Intézet  
-Politikatudományi és Szociológiai Intézet  
-Pszichológiai Intézet  
-Szlavisztikai Intézet  
-Történelmi Intézet  
Önálló tanszékek:  
-Általános és Alkalmazott Nyelvészeti Tanszék  
-Francia Tanszék  
-Néderlandisztika Tanszék  
-Néprajzi Tanszék  
-Olasz Tanszék  
     
Kari Tanács, bizottságok: Kari Tanács  
Stratégiai Bizottság  
Oktatási Bizottság  
Külügyi és Pályázati Bizottság  
A Bölcsészettudományi Kar Tudományos, Doktori és Habilitációs Tanácsa  
Kari Kiadói és Jegyzetbizottság