Debrecen BSC Kerekasztal

Kedves Hallgató!

A Debrecen BSC Kerekasztal a 2020/2021 őszi félévben is meghirdeti üzleti alapozó kurzusát a Debreceni Egyetem hallgatóinak.
Már több mint 200 hallgató végezte el sikeresen képzésünket, ahol megismerkedhettek az üzleti szolgáltató szektorral, a sikerhez szükséges készségekkel, és a nemzetközi karrierlehetőségekkel. Ismerd meg, milyen kompetenciák segítik a sikeres karrierépítést multikulturális környezetben! Nagyvállalati szakemberektől elsőkézből tanulhatod meg, hogyan érvényesülj az üzleti szolgáltató szektorban.

Tantárgy neve: Karrieralapozó az üzleti szolgáltató szektorban - Business Services Basics
Tárgy kód: BTEMNM09

Mit kínálunk?

• kompetenciák a sikeres karrierhez
  • hiteles tapasztalatok
  • 7 debreceni cégtől közel 20 kolléga

A kurzus az egyetem e-learning rendszerén keresztül real-time lesz megtartva. Keresd a Debrecen BSC Kerekasztal kurzusát tantárgyfelvételkor, és alapozd meg karriered velünk!
Kérdésed van?
Fordulj hozzánk bizalommal: bscdebrecen@gmail.com facebook.com/debrecenbsc