Elnöki és titkári kinevezés az OTDT Humán Tudományi Szakmai Bizottság élén

Az Országos Tudományos Diákköri Tanács Humán Tudományi Szakmai Bizottsága tisztújító közgyűlést tartott 2023. szeptember 29-én Budapesten, az ELTE BTK Dékáni Tanácstermében.

Az Országos Tudományos Diákköri Tanács Humán Tudományi Szakmai Bizottsága tisztújító közgyűlést tartott 2023. szeptember 29-én Budapesten, az ELTE BTK Dékáni Tanácstermében. A tisztújító ülésen a következő négy évre Karunk egyetemi tanárát, az Olasz Tanszék vezetőjét, Prof. Dr. Pete Lászlót választottak meg bizottsági elnöknek, Szendrei Ákos pedig, aki a Bölcsészettudományi Doktori Tanács titkára, a Bizottság titkáraként fog tevékenykedni.

A Bölcsészettudományi Kar gratulál az elnöki és a titkári kinevezésekhez, a munkához sok erőt és kitartást kívánunk.

A mellékelt képen jobbról balra: dr. Gloviczki Zoltán, az OTDT alelnöke, dr. Borsodi Csaba leköszönt elnök (ELTE), dr. Lovas Borbála elnökhelyettes (ELTE), Prof. Dr. Pete László (DE BTK), és Szendrei Ákos (DE BTK) láthatók.