Pályázati felhívás - Arató Alapítvány

Az Alapítvány térítésmentes lakhatást biztosít a Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Karának hallgatói részére. A pályázat beadási határideje 2023. augusztus 22.

Pályázati felhívás

Arató Alapítvány

Elsődleges céljaként a történelmi Magyarország elcsatolt területein élő, tehetséges diákok részére kínál térítésmentes elhelyezést, de különösen indokolt esetben belföldi diák is pályázhat.

Az ösztöndíjat két szemeszterre lehet igényelni, indokolt esetben a hosszabbításról a kuratórium dönt. Pályázási életkor: 18-22 év.

A pályázatnak tartalmaznia kell word dokumentumban mellékletként csatolva:

•    a pályázó születési- és személyes adatait, elérhetőségeit,
•    a szak és az évfolyam pontos megnevezését,
•    a pályázó rövid fényképes életrajzát (amerikai típusú), eddigi tanulmányait, tanulmányi eredményeit (2021/2022-es tanév őszi és tavaszi félévének eredményét),
•    a pályázat indoklását
•    beiratkozási igazolást (ezt majd a beköltözéshez kérjük)

A pályázat beadási határideje 2023. augusztus 22.

A pályázat dokumentumait a következő e-mail címre küldje: viragh.attila@aratoalapitvany.hu

Az e-mail tárgyában tüntessék fel: Arató Alapítvány

Az alapítványról további információk a következő honlapon érhetőek el: https://aratoalapitvany.hu/alapitvany.html