Francia nyelvű üzleti kurzus a Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Karán

2021. május 14. - 08:45
A kurzuson résztvevők megismerkedhettek a szektor jellemzőivel, sajátosságaival, és elvárásaival.

A népszerű magyar és angol nyelvű üzleti kurzus mellett idén tavasszal immár francia nyelven is elindította előadássorozatát a Debrecen Business Service Centers Kerekasztal a Debreceni Egyetemen, közös szervezésben a Bölcsészettudományi Kar Francia Tanszékével.

Az előadásokat a BSC Kerekasztal 9 tagvállalatának (4iG, BT – British Telecommunications, Diehl Aviation, DT_ITS,  EPAM, Flowserve, NI, transcosmos, UCC) olyan munkatársai tartották, akik napi szinten használják a francia nyelvet munkahelyükön. Első kézből adták át tapasztalataikat, osztották meg személyes élményeiket, és beszélték át a több mint 50 BSC szakértő által összeállított szakmai anyagot a hallgatókkal. A kurzuson résztvevők megismerkedhettek a szektor jellemzőivel, sajátosságaival, és elvárásaival, illetve képet kaptak arról, hogy milyen ismeretek szükségesek ahhoz, hogy sikerrel állják meg a helyüket a munka világában.